Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Společnost Eaton se zúčastní Stavebního veletrhu on-line se svým řešením chytré instalace

Zúčastněte se a zjistěte, jak ušetřit za energie nebo jak řídit svou domácnost pohodlně přímo z pohodlí mobilního telefonu

V termínu 22. – 23. ledna 2021 se uskuteční první Stavební veletrh on-line a společnost Eaton u toho nemůže chybět. Vstupenka zdarma 

Veletrh je určený pro každého, kdo se zajímá o bydlení, plánuje stavět či rekonstruovat a vybírá si ty nejlepší dodavatele. Eaton si pro všechny zájemce připravil prezentaci svého řešení chytré instalace, které vám představí odborníci a certifikovaní partneři společnosti. Ti budou po celou dobu trvání veletrhu připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy a pomoci vám při rozhodování. Zúčastnit se můžete z pohodlí domova, on-line a zdarma.

V dnešním zrychleném světě se na vás ze všech stran řítí požadavky a informace a tak je skvělé, když můžete nechat některé starosti na někom jiném. A právě proto jsou zde systémy pro chytrý domov, které vám pomohou s organizací vaší domácnosti. Představte si, že přijdete domů a příchodová cesta je osvícená. Ráno vstáváte a žaluzie se automaticky zvednou. Topení se sepne vždy tak, jak je potřeba. Už nikdy nebudete řešit problém s tím, jestli jste zapomněli zhasnout nebo vypnout některé spotřebiče. O vše bude postaráno za vás.

Přesně takto fungují systémy pro chytrý domov. Umožňují vám ovládat na dálku celý svůj domov. Regulace vytápění, ovládání osvětlení a žaluzii, klimatizace, garážová vrata, bazén. Kromě pomoci s organizací domácnosti tyto systémy umožňují také značné úspory energií. Systém xComfort od společnosti Eaton nabízí flexibilní řešení, ať už jde o stávající byt či dům a nebo se teprve chystáte ke stavbě.

Pokud byste si přáli pro začátek vyzkoušet dílčí výhody chytré instalace a například jednoduše ovládat osvětlení, stmívání, topení nebo klimatizaci, můžete zvolit naprogramované sady Go Wireless. Ty zajistí snadné ovládání osvětlení, stmívání, rolet, klimatizace a vytápění. Jejich instalace je rychlá, pohodlná a cenově dostupná. Vše je navíc bez použití kabelů a jakéhokoliv sekání a sady jsou vhodné do zabydlené domácnosti i do nového domu.

Veletrh bude zahájen v pátek 22. ledna v 9:00. Pro získání vstupenky zdarma je potřeba se zaregistrovat zde. Po zahájení veletrhu a registraci budou zájemci prioritně přesměrováni na stánek společnosti Eaton, aniž by bylo potřeba hledat v celé nabídce vystavovatelů. Neváhejte, zaregistrujte se a poraďte se s námi o tom, jaké řešení je pro vás to nejlepší. Kromě dalších odborníků se na vás bude těšit i Jaromír Pávek, který je specialistou v oblasti chytré domácnosti a který vám tuto oblast představí a poradí, proč by takové řešení nemělo chybět ani u vás doma. Kromě konzultací a videohovorů s odborníky budou k dispozici také veškeré materiály ke stažení, dokumenty, návody, soukromé „místnosti“ pro dotazy naživo a mnoho dalšího.

Využijte živý kontakt s našim odborníkem. Rádi Vám objasníme, co je chytrá domácnost a proč byste si ji měli pořídit.

Vyhledat vhodného odborníka můžete vyhledat ZDE

Více informací o systému x Comfort naleznete ZDE.

Více informací o sadách GoWireless naleznete ZDE.
Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ
GALERIE