Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Pracujte chytřeji a rychleji s novými sadami Go Wireless společnosti Eaton

Naprogramované sady Go Wireless společnosti Eaton usnadňují instalaci ovládacích prvků pro osvětlení, stmívání, ventilačních jednotek včetně regulace vytápění. Lze tak ušetřit čas a stihnout více zakázek.

Časově náročné. Omezující. Prašné. Tato slova jsou obvykle spojená s instalací vypínačů v domácnostech. Ale ať už instalujete vypínače do novostavby nebo jen potřebujete změnit pozici vypínačů či přidat další v již hotové stavbě, existuje pohodlnější řešení, které může změnit způsob vaší práce. Sady Go Wireless vyvinuté přední světovou společností Eaton, jsou přizpůsobeny nejčastěji používaným aplikacím, jejichž řešení je díky nim rychlé, spolehlivé a bez použití kabeláže ke každému vypínači.

Bezdrátové sady Go Wireless nabízejí řešení jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. U novostaveb elektroinstalaci připravíte dle původního projektu, a protože pro ovládání jsou použita bezdrátová tlačítka či termostaty, může si zákazník zvolit finální rozmístění ovládacích prvků klidně až po rozmístění nábytku. Sady jsou vhodné i pro modernizace a rekonstrukce a při změnách propozice nábytku. Namísto sekání zdí a natahování trubek, pokládání kabelů a posouvání instalačních krabic pouze instalujete bezdrátové sady Go Wireless a bezdrátová tlačítka umístíte dle přání zákazníka. Díky životností baterií více než 10 let a spolehlivé obousměrné potvrzované bezdrátové komunikaci získá zákazník to nejlepší.

Každá sada obsahuje předem aktor a naprogramované bezdrátové tlačítko, které umožňuje umístit ovládací prvky tam, kde jsou potřeba, i na sklo. Jsou kompatibilní s vybranými rámečky rozměru 55 mm od předních výrobců elektroinstalačního příslušenství, takže je lze snadno přizpůsobit požadavkům vašeho zákazníka. Mezi výhody řešení Go Wireless patří dlouhá životnost baterie, obvykle až 10 let, a vysoce spolehlivá obousměrná bezdrátová technologie. Instalace vypínačů navíc vytvoří novou inteligentní vrstvu, kterou mohou zákazníci kdykoli aktivovat, což jim umožní snadno přejít na chytrou domácnost – například přidáním dalších vypínačů, centrálního vypínače, časovače nebo simulaci přítomnosti.

Sady Go Wireless společnosti Eaton využívá naše rozsáhlé znalosti v oboru, díky čemuž pokrývá nejčastější aplikace:

• RF Spínací sada CPAD-00/212 (193727)
• RF Stmívací sada CPAD-00/213 (193728)
• RF Roletová sada CPAD-00/214 (193729)
• RF Ventilační sada CPAD-00/216 (193731)
• RF Spínací sada modernizace s binárním vstupem CPAD-00/215 (193730)
 RF Spínací sada s pohybovým senzorem CPAD-00/230 (300920) - Wireless Motion – Switch

Sady Go Wireless společnosti Eaton jsou jednoduché, spolehlivé a efektivní za atraktivní cenu. Slouží také jako skvělý vstup do chytré domácnosti pro vaše zákazníky, čímž vám poskytují neocenitelnou příležitost k rozšíření vašich aktivit. Instalaci je později možné kdykoliv rozšiřovat podle potřeb zákazníků. Během pár minut můžete přidávat centrální vypínače pro ovládání skupin osvětlení nebo žaluzií, navýšit počet vypínačů a zahrnout nové místnosti.

Základní sadu můžete navíc doplnit o bezdrátovou jednotkou xComfort Bridge, která umožní spínání osvětlení a zásuvek ze Smartphonu. Skupinu světel snadno ovládáte pomocí uživatelsky definovaných scén, nebo můžete použít centrální tlačítko pro zhasnutí všech světel při odchodu. Integrovány jsou též Astro hodiny pro automatické spouštění scén při východu či západu slunce.

Ale proč skončit zde? Společnost Eaton vám také pomůže vylepšit a rozšířit dodatečnou funkcionalitou, jako jsou časovače nebo ovládání přes aplikaci. Stačí přidat chytrou jednotku Smart Manager do systému, díky čemuž svým zákazníkům poskytnete flexibilitu a klid, po kterém touží – ať už jsou doma nebo na cestách.

Jak vybrat bezdrátové sady Eaton Go Wireless? Použijte naši pomůcku, kterou si můžete stáhnout na stránkách. Zjistíte, jak vám mohou tři jednoduché kroky poskytnout příležitost k dalším zakázkám. Tato pomůcka pro výběr vám pomůže nalézt správné řešení pro vaše zákazníky: https://www.eaton.com/cz/cs-cz/markets/residential/safe-smart-energy-efficient-homes/go-wireless/selection-guide.html

Chcete-li se dozvědět více informací o sadách Go Wireless společnosti Eaton, navštivte: www.eaton.com/cz/gowireless a www.xcomfort.cz

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznickou podporu
Technická podpora +420 267 990 440

Webcast – archív: ZDE

Videa:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL8XobqCtN9Z8RzEreGTWMTvHIjii4U8iS

Fotografie jsou ke stažení zde:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1lJM-7NE3A1hpApBorBEQsmDDlzkTTvdrVíce informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

GALERIE