xComfort je kompletní systém pro ovládání a řízení domu

theme home 01

Ovládání ze smartphonu, tabletu, počítače, Smart-TV, RF tlačítka nebo dálkového ovládače

theme home 02

Originální design

originalni design

Hledáte nenápadný spolehlivý vypínač za rozumnou cenu? Nebo toužíte po šperku, který dodá vašemu interiéru punc luxusu a originality? Obojí splní náš design vypínačů chytře kombinovaný s kvalitními díly klasické a inteligentní elektroinstalace.

VŠECHNY DESIGNOVÉ ŘADY xComfort

Jedinečnost a inovace

jedinecnost a inovace

xComfort je první kompletně bezdrátový systém elektroinstalace na světě. Toto inovativní řešení je na trhu již 10 let s plnou národní podporou ve 20 zemích. Při vývoji produktů neustále sledujeme nové trendy a využíváme naše know-how.

VÍCE JEDINEČNÝCH PRVKŮ xComfort

Úspory financí i času

uspory financi i casu

Chytré řešení xComfort uspoří vaší domácnosti až 30 % nákladů za energie. Montáž bezdrátové elektroinstalace xComfort zabere minimum času v porovnání s klasickou elektroinstalací a stavba bude doslova hračkou.

INFORMACE O ÚSPORÁCH xComfort


Novinky

Představujeme SMART BALÍČKY xComfort


Ideálním řešením, jak začít s chytrým domem, jsou SMART balíčky xComfort. Jelikož jsou z výroby již předkonfigurované, instalace u zákazníka bude velmi snadná. RF prvky stačí zapojit do instalace, Smart Manager připojit do WiFi routeru a do mobilu stáhnout APP aplikaci. Dle požadavku zákazníka si vyberte nejvhodnější startovací sadu pro ovládání osvětlení a spotřebičů (SMART OVL), příp. ovládání rolet a žaluzií (SMART ROL). Topnou sezónu můžete zahájit s balíčky pro zónové řízení radiátorů (SMART RAD), nebo regulaci vytápění domu či chaty (SMART TOP). A pokud uživatel požaduje další funkce, balíčky jsou snadno rozšiřitelné o libovolné RF prvky xComfort.
Chytří lidé staví chytré domy
xComfort – inteligentní elektroinstalace
Oslovte svého systémového partnera