Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Zdroje nepřerušovaného napájení Eaton 91PS a Eaton 93PS

Zdroje nepřerušovaného napájení Eaton 91PS a Eaton 93PS

Praha, 5. listopadu, 2019: Společnost Eaton, přední výrobce zdrojů nepřerušovaného napájení, v současnosti ve výkonovém rozsahu 8-40 kW nabízí Eaton 91PS a Eaton 93PS. Jedná se o prémiové UPS, které zvedají úroveň škálovatelnosti, odolnosti, bezpečnosti a energetické účinnosti. Díky nejnižším celkovým nákladům (TCO), maximální pohotovosti a provozuschopností jsou ideální volbou pro kritické aplikace v oblasti průmyslu, dopravy, komerčních budov, zdravotnictví a v dalších neméně důležitých aplikacích. Tyto zdroje jsou špičkou a nejpokročilejšími UPS ve své třídě.

UPS Eaton 91PS je zdroj s třífázovým vstupem a jednofázovým výstupem, přičemž lze vybírat z provedení o výkonu od 8 do 30 kW. Některá provedení (8-10kW) pak mohou být napájena jednofázovým přívodem na vstupu UPS. Naopak UPS Eaton 93PS je dodáván v provedení shodně s třífázovým vstupem a výstupem, a to ve výkonovém rozsahu 8-40kW. Se jmenovitým účiníkem 1,0 jsou tyto modely schopny dodávat o 25 % více činného výkonu než ekvivalentní zdroje. Konstrukce obou produktových řad je založena na unikátních technologiích, které umožňují dosažení nejvyšších hodnot energetické účinnosti. V rámci provozu v režimu dvojité konverze se jedná o účinnost až 96 %.

UPS nepřetržitě monitoruje kvalitu elektrické energie na vstupu a odstraňuje náběhové proudy, impulzy, poklesy a jiné nepravidelnosti běžné pro standardní elektrickou síť. Spolu s elektrickou soustavou budovy poskytuje systém UPS čisté a konzistentní napájení, které citlivá elektrická zařízení vyžadují pro svůj spolehlivý provoz. V případě výpadků napájení z elektrické sítě, UPS resp. baterie zajišťují záložní napájení zátěže. Tyto UPS jsou standardně vybaveny olověnými bateriemi typu VRLA, nicméně je lze volitelně vybavit i Li-Ion bateriemi. Každá skříň UPS je vybavena statickým bypassem. Ten je dimenzován podle výkonu systému UPS. V případě budoucího rozšíření kapacity pak není nutné měnit a navyšovat výkon bypassu. V paralelním systému se výkony bypassů všech zdrojů musí shodovat. Statický bypass navíc obsahuje ochranu proti zpětnému toku výkonu, stejně jako ochranu proti zkratu. Tyto prvky ochrany jsou vyžadovány na základě současných požadavků norem.

Produktové řady využívají mimo jiné dvou klíčových technologií Eaton za účelem dosažení ještě vyšších účinností. Technologie ESS (Energy Saver System) umožňuje modelům Eaton 91PS a Eaton 93PS dosáhnout úrovní účinnosti až 99 % a zdvojnásobit tak potenciální roční úspory. Technologie ESS se používá mnoho let v rámci široké instalační základny a jde o nejosvědčenější a nejspolehlivější systém úspory energie na trhu. I v porovnání s extrémně vysokou účinností dvojité konverze je režim ESS schopen dále snížit výkonové ztráty o 74 % při typickém zatížení UPS. Technologie VMMS (Variable Module Management System) pomáhá dosahovat vyšší účinnosti i při nízkém zatížení UPS, což je typické pro redundantní systémy.

Řady Eaton 91PS a Eaton 93PS obsahují několik funkcí, které jsou pro společnost Eaton jedinečné a jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší možnou dostupnost pro kritickou infrastrukturu. Mezi ně patří:

  • Hot Sync, patentovaná technologie společnosti Eaton pro sdílení zátěže mezi UPS bez nutnosti paralelní komunikace, která eliminuje jakýkoli bod poruchy v paralelním systému UPS;
  • ABM (Advanced Battery Management), technologie, která využívá inteligentního nabíjení baterií, čímž prodlužuje jejich životnost;
  • výkonové moduly vyměnitelné a rozšiřitelné za provozu, které mohou být vyměňovány nebo přidávány, zatímco ostatní moduly nadále chrání zátěž. Takto se odstraní nutnost případného odstavení modulů za účelem provedení údržby nebo zvýšení výkonu systému;
  • vnitřní redundance, které lze dosáhnout jen s jediným UPS s několika výkonovými moduly, čímž je možné eliminovat nutnost paralelního provozu dvou a více UPS;
  • připravenost pro virtualizaci, výrobky Eaton 91PS a Eaton 93PS mohou být spravovány softwarem společnosti Eaton - Intelligent Power Management (IPM), který slouží k monitorování a správě UPS jako nedílné součásti napájecí a IT infrastruktury.

Pokud se chcete dozvědět více o řadách UPS Eaton 91PS a Eaton 93PS, o softwaru Eaton Intelligent Power Manager, stejně jako o jiných produktech, které společnost Eaton v oblasti kvalitního napájení nabízí, navštivte stránku PowerqualityVíce informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

GALERIE