Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Women in Power

Women In Power

May 20th, 2021, 9:00 - 13:00

Nahlédněte pd pokličku Evropského inovačního centra v Roztokách u Prahy, místa, kde se invence a objevy stávají každodenní realitou!

Naše týmy se specializují na elektrotechniku, IT a strojírenství a zajišťují podporu pro zákazníky po celé Evropě, Blízkém východě a Africe. Mezi naše specifické oblasti zájmu patří pohonné ústrojí vozidel, průmyslová automatizace, rozvody elektrické energie, elektronika a IT. Zrychlujeme inovace napříč naším portfoliem tím, že spojujeme síly se širokou škálou vládních, průmyslových a akademických partnerů.

Zaregistrujte se ZDARMA k naší události Women in Power, která se koná 20. Května 2021 od 9-13 hodin přes QR kod v pozvánce nebo mne kontaktujte na: katerinakoci@eaton.com. Akce bude vedena v anglickém jazyce a muži jsou též vítáni!

Těšíme se na vás!
Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ