Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Stykače DILMS určené pro bezpečnostní obvody

Nové bezpečnostní stykače DILMS společnosti Eaton jsou spolehlivou volbou pro zajištění bezpečného odpojení v takových aplikacích, kde vzniká riziko zranění uživatelů strojního zařízení. Osvědčené technologie v kombinaci s nejmodernějšími bezpečnostními standardy řadí bezpečnostní stykače DILMS mezi prvky, které jsou vhodné téměř pro každou aplikaci. Všechny typy zmíněných stykačů jsou dodávány s pevně namontovaným a neoddělitelným modulem pomocných kontaktů pro spolehlivou zpětnou vazbu do bezpečnostního obvodu. Zrcadlové a nuceně vedené pomocné kontakty dělají stykače ještě bezpečnější. Žluté zbarvení krytu slouží pro rychlou a jednoduchou identifikaci bezpečnostního prvku. Součástí pomocného kontaktu je indikátor k monitorování provozního stavu stykače bez možnosti manuálního sepnutí silových kontaktů. Produktová řada stykačů DILMS je rozdělena do čtyř typových velikostí s rozsahem jmenovitého proudu 7 – 150 A v kategorii užití AC-3. Součástí portfolia jsou také bezpečnostní pomocná relé DILAS pro spínání obvodů v kategorii AC-15. Ovládací napětí cívky lze vybírat ze třech nejběžnějších verzí – 230 V 50 Hz/240 V 60Hz, 110 V 50 Hz/120 V60 Hz a 24 V DC. Samozřejmostí jsou také schválení a certifikace pro globální použití (CE, UL, CSA a SUVA).

                        


Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.