Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Společnost Eaton se stala pro tento rok partnerem Mistrovství České republiky v požárním sportu

Společnost Eaton se stala pro tento rok partnerem Mistrovství České republiky v požárním sportu

Společnost Eaton Elektrotechnika podporuje nejen charitativní a kulturní projekty, hledá také i zajímavá spojení značky  mezi sportovními kluby a společenskými akcemi. Jako světový lídr v oblasti přístrojů a zařízení pro ochranu před vznikem požáru či bezpečné evakuace (oblouková ochrana AFDD, nouzové únikové osvětlení, EPS, atd.) jsme se rozhodli spojit naši značku Eaton s hasičským sportem, konkrétně s Mistrovstvím České republiky v požárním sportu.

Tohoto Mistrovství se účastní reprezentační družstva mužů a žen profesionálních i dobrovolných hasičů ze všech krajů republiky, pro které je toto třídenní sportovní klání vrcholem soutěžní sezóny požárního sportu.

Jedná se o divácky velmi atraktivní soutěž, kde hasiči musí prokázat  nejen individuální fyzickou zdatnost, obratnost, správný úsudek, ale i  týmovost.  Všechny tyto schopnosti a  rozhodnutí jim pak pomáhají v reálných situacích zabraňovat nejen škodám na majetku, ale především  zachraňovat lidské životy.

Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů se bude konat v Praze 25. 8. - 27. 8. 2017.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ