Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Soutež - Centrum Preferenci

Praha, 2.7.2018 – Společnost Eaton Elektrotechnika uspořádala pro široký okruh svých partnerů a zákazníků soutěž s názvem „Centrum Preferencí“.

Tato motivační soutěž, která probíhala od dubna do poloviny května tohoto roku, byla součástí příprav společnosti na implementaci pravidel GDPR a aktualizaci databáze příjemců firemních sdělení. Přidanou hodnotou pro všechny, kteří projevili zájem o zasílání zpráv, pozvánek a novinek od společnosti Eaton byla možnost vybrat si tématické okruhy, kterých se má daná komunikace týkat. Tuto volbu umožňuje Centrum Preferencí společnosti Eaton, kde si každý zájemce po vytvoření a aktivaci svého profilu může spravovat nejen své osobní údaje, ale libovolně měnit i své preferované oblasti zájmu.

V soutěži s mottem „Vychutnejte si svou kávu, zatímco Eaton připraví to, co Vás zajímá“ se hrálo o prémiové kávovary značky De´Longhi a mlýnky na kávu od společnosti Bosch.

Velmi nás potěšila hojná účast v soutěži a pozitivní reakce na samotné Centrum Preferencí, které je i nadále k dispozici jak pro již registrované, tak pro nové zájemce. Gratulujeme všem vylosovaným výhercům a doufáme, že Centrum Preferencí bude vítanou službou pro všechny, kdo chtějí mít informační náskok.       Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ