Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Skupina Antolin Group spoléhá na řešení společnosti Eaton pro zajištění elektrické bezpečnosti svých závodů

Skupina Antolin Group spoléhá na řešení společnosti Eaton pro zajištění elektrické bezpečnosti svých závodů​

Jako výrobce automobilových komponentů využívá nejpokročilejší úroveň elektrické bezpečnosti

PRAHA … Eaton, společnost zabývající se řízením energie, oznámila, že zabudovává svá řešení elektrické bezpečnosti do datových center skupiny Antolin Group, jednoho z největších výrobců automobilových interiérů na světě. Skupina Antolin Group si zvolila společnost Eaton a společnost Cistec Technology, inovačního systémového integrátora, aby poskytly datovým centrům nacházejícím se v jejích závodech nejvyšší úroveň spolehlivosti a provozuschopnosti. S tímto řešením má Antolin Group zabezpečený a spolehlivý systém pro zamezení rizikům v případě výpadku napájení.


Přerušení dodávky energie by mohlo např. odstavit výrobní linky jejich závodů a poškodit obráběcí stroje. Další výhodou nového řešení je možnost dálkové správy veškerých datových center závodů Antolin Group ze sídla společnosti v Burgosu.


Řešení vychází z kombinace zdrojů UPS Eaton 9PX s topologií dvojité konverze, které snižují spotřebu elektrické energie až o 40 % a poskytují až o 28 % více činného výkonu se softwarem Intelligent Power Manager (IPM) Eaton, který disponuje nástroji potřebnými ke sledování a spravování IT zdrojů ve fyzických i virtuálních prostředích. Vybavení také zahrnuje Eaton ATS16, které jsou schopny přepínat mezi dvěma různými vstupními zdroji, a snímače vlhkosti a teploty Eaton EMP001, které monitorují environmentální podmínky v instalaci.


Jordi Cuesta, obchodní manažer IT kanálu společnosti Eaton, říká: „ Tímto projektem implementovaným společně s naším partnerem Cistec Technology poskytujeme skupině Antolin Group maximální účinnost a elektrickou bezpečnost pro jejich IT zařízení. Společnost má současně jistotu, že disponuje provozuschopností a robustností pro bezproblémový chod svých závodů.“

Óscar de la Asunción, architekt řešení datových center skupiny Antolin Group, k tomu uvádí: „Automatické vypnutí značně snižuje dobu provozu. Důvodem je, že náhlé odstavení našich virtuálních strojů bez varování  může mít dopad na činnosti v IT místnostech a ovlivňovat validaci se sousedními systémy. To vyžaduje ruční restartování, které je zdlouhavé a obtěžující.“

„Zavedením nového řešení společnosti Eaton máme nyní bezpečný a spolehlivý systém, který nám zajišťuje připravenost čelit neplánovaným poruchám v napájení. Toto řešení nám umožňuje spravovat virtuální stroje a hostitelské systémy automaticky, zajišťuje větší autonomii infrastruktury a zamezuje odstavování systémů, což má značný dopad na náklady,“ zdůraznil Jesús Tamayo, architekt řešení datových center skupiny Antolin Group.

„Na řešeních Eaton si nejvíce vážíme jejich schopnosti interakce s virtuálním prostředím VMWare zákazníka společně se softwarem IPM, což je klíčové pro úspěch tohoto projektu,“ říká Juan Izquierdo, manažer obchodního rozvoje společnosti Cistec Technology v Baskicku. „Na základě výsledků tohoto projektu je společnost Eaton naší první volbou mezi výrobci v prostředích UPS,“ doplnil Izquierdo.


Z hlediska příznivých výsledků tohoto projektu plánuje skupina Antolin Group pokračovat ve své spolupráci se společností Eaton. Existuje přibližně dalších 60 na dálku ovládaných zařízení, které budou stejným způsobem nahrazeny. Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

GALERIE