Průmyslová PC XP500

XP500 série od společnosti Eaton je vyvinuta speciálně pro potřeby strojů a zařízení. Zvyšuje oblasti automatizace se současnými ovládacími rozhraní a řídicími metodami známými ze spotřební elektroniky. Kapacitní dotyková (PCT) technologie poskytuje více intuitivní uživatelské prostředí. Jedná se především o multitouch funkci, která uživatelům umožňuje stisk funkčních tlačítek na obrazovce s několika prsty na jedné ruce, nebo pomocí dvou rukou.

Stejně jako u moderních tabletů a chytrých telefonů, může obsluha přiblížit a posouvat prvky a dokumenty z integrovaného systému nápovědy pomocí dvou prstů. Tyto vysoce přesné senzory zabraňují nechtěným příkazům. Kritické funkce mohou být namísto toho aktivovány pouze stisknutím několika kontrolních polí najednou, což přináší výrazně vyšší bezpečnost systému ve srovnání s obyčejnými dotykovými panely.

Windows Embedded 7, otevřený operační systém, je instalován na XP500. Tato zařízení jsou uvedena na trh v širokoúhlých velikostech displeje: 10,1 ", 15,6" a 21,5 ". Jejich plochý design s anti-reflexním sklem přináší moderní vzhled, který je robustní a odolný proti poškrábání.

Všechny související produkty:

Dotykové panely XV100 a XV150

Vynikající funkčnost a výkon v kompaktní třídě. Se 3,5" nebo 7" širokoúhlou TFT obrazovkou v robustním plastovém k...

více informací

Dotykové panely XV300

Přístroje XV300 jsou vybaveny displejem s vysokým rozlišením s kapacitní multi-touch te...

více informací

Dotykové panely XV400

Dodatečné funkce dělají z XV400 univerzální řešení. 5,7", 8,4", 10,4", 12,1" a 15" TFT displej...

více informací