Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Produkt typu vše v jednom - "enclosed drive" DG1 snižuje technické požadavky a zvyšuje bezpečnost.​

Produkt typu vše v jednom - "enclosed drive" DG1 snižuje technické požadavky a zvyšuje bezpečnost.​

PRAHA … Společnost Eaton zabývající se řízením energie nyní nabízí univerzální frekvenční měnič DG1 jako součást sestavy "enclosed drive": Toto řešení poskytuje systémovým integrátorům produkt s předem zapojeným a testovaným typem rozváděče, ve kterém jsou již instalovány všechny komponenty potřebné pro ovládání pohonů. Veškeré prvky, od svorek až po ovládací panel a samotný měnič, pocházejí z produktového portfolia společnosti Eaton a zajišťují tak harmonickou souhru všech součástí pohonu. Tento modulární systém je k dispozici pro aplikace od 30 kW do 630 kW a díky své flexibilitě se může individuálně přizpůsobit potřebám zákazníka. To významně snižuje náklady spojené s inženýrskými pracemi, objednávkami, zapojením, instalací a testováním. Pro zákazníky to znamená kratší dodací lhůty a nižší cenu. Zákazník tak obdrží spolehlivý systém, který byl testován jako produkt typu "vše v jednom".

Řada frekvenčních měničů PowerXL DG1 byla navržena pro náročné aplikace v průmyslových prostředích a stavebních službách. Díky uživatelské přívětivosti, vysokému jmenovitému zkratovému výkonu a mnoha integrovaným funkcím přispívají měniče DG1 k realizaci bezpečnějších, efektivnějších a spolehlivějších strojů a systémů. Zároveň snižují spotřebu energie až o 10% ve srovnání s jinými měniči na trhu. Integrované funkční bloky pro různé standardní aplikace otevírají řadu možností pro tento systém frekvenčního měniče: Ať už jde o napájení vzduchotechniky, dopravního pásu nebo kompresoru, vše je možné. PowerXL DG1 se může pochlubit také rozsáhlými funkcemi pro použití v čerpacích aplikacích: To umožňuje realizaci systému s až pěti čerpadly; mezi další výhody patří například funkce plnění potrubí, funkce pro ovládání záložního čerpadla, automatické střídání čerpadel a funkce regulace tlaku a průtoku.

Pro verzi "enclosed drive" jsou PowerXL DG1 a všechny potřebné komponenty již integrovány a předem zapojeny v rozváděči. Systém se spoléhá výhradně na výrobky vyráběné společností Eaton: jističe, řídicí transformátory, DC pojistky, výstupní filtry, ovládací prvky RMQ, bezpečnostní moduly, napájecí zdroje 24 V atd. To zaručuje harmonickou a bezporuchovou interakci všech součástí. V závislosti na použité aplikaci mohou být také použity namísto zařízení PowerXL DG1 jednotky SPX společnosti Eaton - například tam, kde je vyžadováno schválení pro použití na lodích.

Každý modulární „enclosed drive“ je postaven s pomocí prvků rozváděčového systému xEnergy. K dispozici je také samostatně stojící verze. Modulární konstrukce umožňuje jasné oddělení různých funkčních oblastí - je tedy možné přidat řadu dalších přístrojů, ať už pro napájení, integraci do systému SmartWire-DT, nebo pro připojení měniče k PLC. Lze doplnit také přiřazené moduly filtrů včetně ultra-harmonických verzí. Tyto moduly zabraňují šíření harmonického rušení a s ním souvisejích účinků. Zmíněné harmonické filtry s velmi nízkou hodnotu rušení se používají například v budovách, a to zejména v případě, že se pro přenos informací využívá i rozvodná síť.

Z mechanického hlediska se komponenty ovládacího panelu dokonale přizpůsobují rozváděčům firmy Eaton, což snižuje čas i prostor potřebný pro instalaci a umožňuje větší flexibilitu. Kompletní jednotky zahrnující rozváděč, montážní systém a ovládací panel byly testovány v souladu s normou IEC / EN 61 439, a tak nabízejí vysokou celkovou bezpečnostní úroveň.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ