Produkty do prostředí s nebezpečím výbuchu

Představení společnosti Eaton Crouse-Hinds


Jako dceřiná společnost firmy Eaton je Eaton Crouse-Hinds vedoucí společností v oblasti ochrany proti výbuchu. Stále více s ohledem na technický pokrok vyvíjí, vyrábí širokou škálu výrobků, která splňuje všechny požadavky moderní elektroinstalační techniky v prostředí s nebezpečím výbuchu od hlavního a nouzového osvětlení po sledování, kontrolu, signalizaci, měřicí a řídicí techniku rozvodu elektrické energie v prostředí s nebezpečím výbuchu. Již více než 100 let naše značka stojí za inovacemi a CEAG bezpečnosti můžete důvěřovat v drsných a nebezpečných prostředích. V našich výrobních závodech v Německu, Anglii a ve Španělsku vyrábíme široký sortiment výrobků, které zaručují Vaši bezpečnost a zvýšují produktivitu.

Eaton Crouse-Hinds nabízí produkty a řešení, která splňují nejnovější směrnice a standardy na celém světě. Kromě systémů, které jsou v souladu se směrnicí ATEX a evropských norem, zajišťujeme i řešení, která jsou IEC a NEC certifikovány. Eaton Crouse-Hinds má také celou řadu certifikátů potvrzující shodu s regionálními standardy v oblastech jako je východní Evropa, Rusko a Kazachstán (GOST), Čína nebo Severní Amerika. Naše globální zastoupení zajišťuje, že naše produkty dosahují i na velmi vzdálená místa ve světě, a že jsou vždy podporovány našimi místními týmy vysoce kvalifikovaných inženýrů, které hledají řešení šité na míru. S Eaton Crouse-Hinds dostanete vše, co potřebujete od jednoho zdroje.

Mnoho našich klientů se zabývá zpracováním ropy a zemního plynu, ať už jako provozovatelé ropných plošin, plynových polí, rafinerií nebo jeho distrubicí nebo v chemickém a farmaceutickém průmyslu. Ochrana proti výbuchu je také důležitá například v řadě dalších oblastí jako jsou důlní, potravinářský průmyl, závody na zpracování bio-ethanolu, čistírny odpadních vod nebo stavba lodí. Všichni naši klienti mají jedno společné, požadují vysokou kvalitu, která stojí za produkty a řešeními od společnosti Eaton Crouse-Hinds.