Přípojnicové systémy MP (Medium power) - systém pro střední výkony do 800 A

Přípojnicový systém MP pro střední výkony je k dispozici pro proudy 125, 160, 250, 400, 630 a 800 A. Je vhodný především pro svislé stoupací vedení ve výškových budovách nebo pro napájení tras přípojnic řady Low power. Přímé díly jsou standardně dodávány ve 3,2 a 1 metrových délkách se třemi odbočnými místy na jednom metru. 

Nově dodáváme přípojnicový systém MP i v hliníkové verzi od 160A do 630A. Snadná  montáž je zajištěna jednošroubovým svorníkovým blokem.

Přípojnicový systém MP je dodáván v pětivodičovém uspořádání se třemi fázovými vodiči a samostatnými N a PE vodiči. Díky široké nabídce tvarových dílů (kolena, odbočné díly), lze uspokojit téměř jakékoli požadavky na prostorovou konfiguraci systému. Dále je k dispozici široká nabídka odbočných skříní vybavených jisticími a spínacími prvky. Řada přípojnic MP je vhodná zejména pro aplikace v hotelech, obchodních centrech, nemocnicích, kancelářských komplexech a v průmyslových instalacích.

Všechny související produkty:

Přípojnicové systémy LUX (Lux lighting)

Přípojnicový systém  je určen pro rozvody elektrické energie určené pro osvětlení. Je k dispozici v provedeních pr...

více informací

Přípojnicové systémy LP (Low power)

Přípojnicový systém  pro malé výkony a je dodáván pro hodnoty proudu 40, 63, 80, 100 a 125 A. Systém je vhodný pro...

více informací

Přípojnicové systémy XP (High power)

Přípojnicový systém XP v sendvičovém uspořádání je dodáván pro proudy od 500 A do 6300 A a vyznačuje se především velmi...

více informací