Rozváděč VN - Power Xpert® UX

Vzduchem izolovaný rozváděč vysokého napětí Power Xpert® UX vychází z osvědčené řady Unitole. Tento rozváděč je navrhnut v designu výsuvného provedení. Jako hlavní spínací prvek je zde používán výkonový vypínač W-VACi.

Rozváděč může být vybaven polem s vypínačem, polem s podélnou spojkou přípojnic, a také polem pomocným, které může být libovolně osazeno různými vozíky s příslušenstvím. Rozváděč je možné pro motorové aplikace vybavit stykačem s odpovídající mechanickou a elektrickou odolností. Společnost Eaton je schopna dodat stykač pro použití v aplikacích se jmenovitým napětím až 7,2 kV.

Rozváděč se určen pro použití v sítích se jmenovitým napětím až 25 kV. Jeho přípojnice jsou dimenzované na jmenovitý proud 4000 A. Je odolný proti vnitřnímu oblouku dle klasifikace IAC, konkrétně IAC AFLR 40 kA – 1 s. Rozváděč Power Xpert® UX je možné použít v průmyslu, v hlavních rozvodnách a také v elektrárnách.

 • VAKUOVÝ VYPÍNAČ
  Vakuový vypínač využívá pro ovládání vakuových zhášedel jednoduchý a spolehlivý dvoufázový pružinový střádačový pohon. Konstrukce mechanické spojky mezi pohonem a ovládací tyčí každého ze tří vakuových zhášedel je jednoduchá a efektivní.
 • PŘÍPOJNICE
  Přípojnicový systém je vyroben z vysoce kvalitních za studena tažených měděných profilů o standardizovaných rozměrech.
 • STYKAČ
  Pro aplikace se spouštěči motorů, transformátory a kondenzátorovými bateriemi je k dispozici rozváděčový systém UX s vozíky vybavenými vakuovými stykači. Stykače pro aplikace se jmenovitým napětím 3,6 kV nebo 7,2 kV mohou být umístěny na vozík společně s pojistkami a měřicími transformátory napětí. Na kabelové svorky také mohou být namontovány svodiče přepětí. Pro aplikace řízení motorů až do jmenovitého napětí 7,2 kV obsahují rozváděče UX řadu stykačů SL společnosti Eaton. Ohledně spouštěčů motorů v aplikacích se jmenovitým napětím 12 kV, prosím kontaktujte Eaton.
 • UZEMŇOVAČ
  Všechny panely mohou být vybaveny uzemňovačem kabelů. Uzemňovač je mechanicky blokován s vypínačem tak, aby se s uzemňovačem mohlo manipulovat pouze při rozepnutém a vytaženém vypínači do odpojené/testovací polohy.

Všechny související produkty:

Kompaktní rozváděč Xiria

Rozváděč Xiria je kompaktní, blokový a tedy nemodulární. Je možné ho dodat v provedení se&nb...

více informací

Modulární rozváděč Xiria E

Rozváděč Xiria E je novým rozváděčem spadajícím do produktové řady Xiria. Tento rozváděč je modulární, počet polí v&n...

více informací

Modulární rozváděč Innovac SVS

Popis produktu Rozváděč SVS je kompletně zapouzdřený rozváděč, v tom smyslu že celá proudovodná dráha je jednof...

více informací

Power Xpert® FMX

Tento kovově krytý rozváděč, vyznačující se inovativní konstrukcí, je izolován kombinací vzduchu ...

více informací