Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Pojistkový odpínač Eaton XNH – maximálně bezpečný rozvod energie

Pro zvýšení přehlednosti a ziskovosti lze kombinovat se systémem SmartWire-DT

PRAHA 29. 6. 2016 - Společnost Eaton představuje nejnovější generaci pojistkových odpínačů NH XNH. Výkonový rozsah a snadná instalace zařízení umožňují bezpečnější a časově úspornou realizaci projektů s nižšími náklady. Tento nový pojistkový odpínač společnosti pro řízení energií je také prvním  spínacím zařízením vybaveným NH pojistkami, které může být standardně připojeno k systému SmartWire-DT.

Pojistkové odpínače XNH jsou součástí řady spínacích zařízení xEffect a vyznačují se širokým výběrem typů a rozsáhlým sortimentem příslušenství. To umožňuje splnění požadavků mnoha různých a náročných aplikací v oblasti navrhování strojů a systémů a tradičních rozvodů energií. Společnost Eaton tímto uvádí na trh řadu zařízení poskytujících ještě více bezpečnostních funkcí než vyžaduje norma IEC/EN 60947-3.

Pro připojení k inteligentnímu propojovacímu a komunikačnímu systému Eaton SmartWire-DT se komunikační modul jednoduše připojí do spínacího zařízení XNH. To umožňuje nepřetržité dokumentování a sledování stavu pojistky, polohy spínače a hodnot výkonu. Data lze přenášet přes rozhraní do všech zavedených průmyslových sběrnic. V důsledku toho může odpovědný personál z řídicího pracoviště rozpoznat kritické stavy v rané fázi a okamžitě problém lokalizovat.

Systém světelné signalizace (fuse control light - FCL) také pomáhá snižovat neplánované prostoje postiženého obvodu v případě poruchy. Systém FCL signalizuje poruchy obsluze pomocí kontrolek, takže vadnou pojistku lze okamžitě identifikovat a snadno vyměnit na místě.

Pojistkový odpínač, který je vybaven zvýšenými horními a bočními zábranami a ochranou krytu proti zkroucení, poskytuje zvýšenou ochranu obsluhy během spínacích procesů. Společnost Eaton integrovala do konstrukce ochranu před dotykem bezpečným oddělením vodivých částí na zařízení  v rozvaděči. Odpínač je také vybaven blokovacím mechanismem pro zámek tvaru U pro ochranu před neoprávněným zapnutím. Při provádění servisních prací může obsluha vyjmout kryt i s pojistkami do „parkovací polohy“ a zajistit jej proti náhodnému sepnutí například pomocí kabelové svorky.

Další příslušenství zahrnuje ochranu proti krádeži, překrytí na všech stranách a technologii umožňující připojení z více stran, jakož i tunelové, šroubové, kabelové, prizmatické a dvojité prizmatické svorky.

Spínací zařízení XNH je dostupné ve velikosti 00, 1, 2 a 3. Tato řada zahrnuje třípólová, jakož i jednopólová, dvoupólová i čtyřpólová zařízení pro připojení na sběrnici , montážní desku a DIN lištu. U verze pro sběrnicový systém 60 mm, např. Eaton Sasy 60i, lze kabelové připojení zespod snadno změnit na připojení shora.


Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.