Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Nové tří-stupňové předmontované rozvodnice BP-U-3S-MES-…-ST

Společnost Eaton si Vám dovoluje představit nové 3-stupňové rozvodnice pod omítku BP-U-3S-MES-…-ST, které nahrazují výběhové 2-stupňové rozvodnice BP-U-…-C. Tyto nové rozvodnice se skládají z osvědčených komponentů rozváděčového systému xEnergy Basic a jsou dodávány kompletně předmontované z našeho centrálního skladu. Zákazník si tak může pohodlně pod jedním objednacím číslem objednat rozvodnicovou skříň, která je kompletně smontovaná včetně DIN lišt a krycích desek. Oblast použití těchto rozvodnic je široká – může se jednat o rozváděče společné spotřeby v bytových domech či rozváděče pro komerční prostory (kanceláře, školy apod.) Třístupňový systém zároveň přináší uživateli další výhody, např. usnadnění montáže – 1. stupeň - ochranný kryt pro zazdění se jednoduše zazdí do připraveného otvoru ve zdi, 2. stupeň - odnímatelný rám BPZ-MSW s DIN lištami umožňuje přístroje na rámu s DIN lištami osadit a propojit mimo rozvodnici. Tento rám je možné z rozváděče kdykoliv pohodlně vyjmout/vložit – manipulace s rámem je díky úchytkám BPZ-SNAP velmi jednoduchá a zvládne ji hravě i jeden člověk. 3. stupeň - rám s dveřmi se po upravení okolních omítek jednoduše našroubuje do zazděného ochranného krytu. Rozvodnice jsou v nabídce v šedé barvě, s krytím IP30 a v široké paletě rozměrů (96-315 modulů). Součástí dodávky je ochranný kryt pro zazdění, zadní plastový kryt, rám BPZ-MSW osazený příslušným počtem DIN lišt a krycích desek a rám s dveřmi. Pokud Vám nevyhovují nabízené rozměry, či vyžadujete složitější konfiguraci rozváděče např. montážní panely pro výkonové jističe, elektroměrové vany apod.., je vždy možné využít skládanou verzi rozváděčů xEnergy Basic, kterou si uživatel může konfigurovat dle vlastní libosti. Pro konfiguraci (nejenom) rozváděčů BP-U-3S-MES-…-ST je možné využít program E-Config, který si uživatel může zdarma stáhnout na stránkách www.eaton.cz/econfig. 


 

 

 
Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.