Nové průmyslové svítidlo Tufflite LED

Společnost Eaton elektrotechnika s.r.o. představuje novou řadu Tufflite LED produktů. Jedná se o zcela nový produkt, který nabízí mnoho funkcí za atraktivní cenu.

Tufflite LED je určen pro doplnění stávající nabídky Tufflite Plus za velmi konkurenční cenu. Díky technologii LED máme pro Vás nyní v portfoliu nejširší spektrum světelného výkonu v tomto provedení dostupném na trhu. Přidání této řady umožňuje našim zákazníkům větší výběr, pokud budou zvažovat použití svítidla ve vlhkém prostředí.

Svítidlo je vyrobeno v krytí IP66, což znamená, že je úplně prachotěsné a chráněno proti vlnobití. Krytí svítidla je testováno tryskou 12,5 mm mířící ve všech úhlech při průtoku 100 litrů za minutu a při tlaku 100 kN/m2 po dobu nejméně 3 minut ze vzdálenosti 3 metrů. Katalogové listy, LDT soubory pro výpočet osvětlení jsou k dispozici k okamžitému použití.

Svítidlo je vybaveno rychle upínacími klipsy, není potřeba vrtat či dotahovat šroubky do těla svítidla. Je k dispozici i varianta nouzového svítidla s pohotovostní dobou 3 hodiny, stmívatelný předřadník a též integrované řízení osvětlení, které nabízí dalším prostor pro zvýšení úspor a uživatelský komfort ovládání.

Světelný zdroj a předřadník je chráněn plastovým tělem vyztuženým skelnými vlákny a difuzérem z polykarbonátu. Stupeň ochrany před vnějším mechanickými nárazy dle ČSN EN 50102 je IK08, což znamená energii nárazu 5J.

Komplexní nabídka širokého spektra světelného výkonu ve třech délkách svítidla Tufflite LED nabízí možnost využití v mnoha aplikacích jako např. sklady, parkovací haly, továrny, strojovny, nakládací rampy, montážní haly, kde je vyžadována vysoká ochrana proti vniknutí prachu a vody a robustní konstrukce.

Katalogový list svítidla Tufflite LED naleznete zde.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ