Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Nová řešení distribuce napájení zlepšují flexibilitu Eaton v malých IT instalacích

PRAHA 11. 7. 2016 - Společnost Eaton představila novou řadu vnitrostojanových rozváděčů elektrické energie 1U a 2U (ePDU), které jsou navrženy tak, aby pomáhaly zejména IT manažerům optimalizovat inteligentní distribuci napájení v konvergovaných a hyperkonvergovaných infrastrukturních soustavách a menších IT aplikacích. Tato nová řada ePDU je k dispozici zákazníkům v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a umožňuje uživatelům menších IT systémů využívat mnoho výhod řízení napájení, které byly dříve doménou svislých jednotek ePDU 0U společnosti Eaton, včetně zlepšené účinnosti, snížených nákladů a zdokonalené kontinuity obchodních procesů.

„Efektivní řízení napájení je v dnešních náročných IT prostředích velmi důležité,“ uvádí Matthieu Jaeger, produktový manažer ePDU společnosti Eaton pro oblast EMEA „ale až dosud bylo zajišťování flexibilní distribuce napájení v menších systémech problematické. Naše nové jednotky ePDU 1U a 2U poskytují pohodlné a komplexní řešení pro tyto aplikace. Využívají stejné inovativní vlastnosti, které zajistily oblibu našich nejnovějších jednotek ePDU 0U, včetně zajištění zásuvek IEC zamezující náhodnému vytažení zástrček. Jsme si jisti, že tyto nové jednotky ePDU zbaví IT odborníky mnoha problémů se zabudováváním do datových rozváděčů.“

Nové jednotky ePDU poskytují inteligentní řešení distribuce napájení pro aplikace, kde nejsou racky dostatečně vysoké, aby bylo možno použít jednotky ePDU 0U. Jsou také zvláště vhodné pro použití v nástěnných rozvaděčích, kde není možný přístup zezadu. Všechny nové jednotky ePDU jsou vybaveny zásuvkovým zajištěním a jsou vhodné pro provoz při teplotě až 60 ºC, což umožňuje jejich použití v IT prostředích s vysokou teplotou provozu. Nyní jsou k dispozici základní (Basic) a měřené (Metered) modely, přičemž později v tomto roce budou představeny spínané (Switched) a řízené (Managed) modely a modely s měřenými výstupy (Metered Outlet).

Za účelem minimalizace síťových nákladů lze zřetězit až osm jednotek ePDU z jediného IP portu a jediné IP adresy. Jednotky se dále vyznačují schopností výměny řídicího modulu za provozu, což znamená, že moduly lze vyměňovat nebo aktualizovat bez přerušení napájení zátěže. Měřené verze nových jednotek ePDU nabízí přesnost ±1 %, což usnadňuje sledování spotřeby energie. Tato nová řada podporuje hromadnou konfiguraci a hromadný přechod na vyšší verzi, což zkracuje dobu nutnou na správu a zlepšuje celkovou efektivitu.

Společně se softwarem Eaton Intelligent Power Manager (IPM), který podporuje virtualizaci, lze nové jednotky ePDU snadno sledovat a řídit z virtualizační pracovní plochy. Při použití společně s volitelnými snímači, např. se sondou monitorování okolního prostředí (EMP - Environmental Monitoring Probe), jsou jednotky ePDU schopny aktivovat výstrahy související s prostředím jako např. nadměrnou teplotu nebo vlhkost, a dále iniciovat postupy předepsané pro obnovu po havárii včetně automatického přesunu virtuálních serverů na záložní místo nebo šetrného odstavení systému pro ochranu kritických zátěží.

Lze dodat i verze jednotek ePDU šité na míru pro splnění specifických požadavků zákazníka. Všechny jednotky ePDU jsou vyrobeny v regionu EMEA, což zaručuje rychlé dodávky a reakce na požadavky zákazníků.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.