Modulární PLC

Inteligentní, komunikativní, kompaktní - modulární PLC XC300

Modulární PLC se vyznačují ve velkých mezích stupňovitě rozšiřitelnou konstrukcí. Uživateli to umožňuje flexibilitu a možnost vlastního individuálního sestavení automatizačního systému.

Dalším důležitým parametrem je integrace moderní komunikační koncepce. Přístup přes Ethernet je pro četné aplikace nezbytný: na jedné straně pro efektivní komunikaci řízení mezi sebou, na druhé straně pro výměnu dat pomocí komunikačních standardů jako OPC k nadřízeným řídicím systémům.

PLC XC300 od společnosti Eaton umožňuje konstruktérům strojů a systémů realizovat moderní a efektivní koncepty automatizace – obzvláště při kombinaci s I/O systémem XN300 a dotykovými panely XV300. Díky vysokému výkonu a vynikajícím komunikačním funkcím poskytují rychlé cykly modulární řídicí jednotky vyšší produktivitu strojů. Různé možnosti rozhraní řídicí jednotky vytvářejí univerzální a flexibilní datový uzel pro širokou škálu aplikací. Integrovaný OPC server umožňuje standardizovaný přenos dat při M2M komunikaci, zajišťuje bezproblémovou integraci do architektury automatizace, a tvoří tak jednoduchou cestu směrem ke 4. průmyslové revoluci.

 

  • Operační systém: Linux
  • Procesor: ARM CORTEX DUAL Core @ 960 MHz
  • Interní paměť: 512 MB RAM / 128 MB FLASH / 128 kB NVRAM
  • Externí paměť: SD karta
  • Hodiny reálného času: Ano (kapacitní vyrvnávací paměť)
  • Tlačítko RUN/STOP: Ano
  • Komunikace / rozhraní: CANopen, easyNet, Modbus RTU, EtherCAT, Modbus TCP, Ethernet IP, OPC-UA / SCADA, WEB-VISU, Ethernet


Integrovaný webový servery podporuje vizualizaci a správu zařízení CODESYS 3 spolu s HTML5 pro zobrazení na chytrých telefonech a tabletech. Zavedené programy a knihovny jsou k dispozici u všech XC a XV zařízení, čímž se šetří čas a náklady spojené s opětovným vývojem. Lze je snadno a rychle zkopírovat na další zařízení sériové výroby pomocí micro SD karty nebo USB flash disku.

Pro ochranu zařízení a systémů před neoprávněným přístupem používá společnost Eaton stávající komunikační a bezpečnostní standardy. XC300 podporuje jak kryptografické ověřovací mechanismy (TLS/IPSec), tak i autorizaci založenou na certifikátech.

Programovací Software CoDeSys


GALERIE
Všechny související produkty:

Kompaktní PLC

Kompaktní řízení – easy Control EC4-200 s rozhraním CANopen a Ethernet. Firma Eaton p...

více informací

Modulární I/O

XN300 - Tento ultra-kompaktní systém založený na modulárním I / O s plug-in lze kombinovat s...

více informací