Modulární I/O

XN300 - Tento ultra-kompaktní systém založený na modulárním I / O s plug-in lze kombinovat s produkty HMI PLC s cílem vytvořit řešení, které je ideální pro použití v mnoha případech. Kromě toho, aplikační funkce, kterými je možné získat perfektní systémové řešení v minimálním prostoru snižují náklady na celé zařízení. To vše v kombinaci elegantního designu a praktické instalační koncepce, která usnadňuje manipulaci a umožňuje uživatelům předem sestavit jejich I / O blok a instalovat senzory a akční členy s předstihem. Plug-in připojení systému zjednodušuje uvedení do provozu a zaokrouhluje vlastnosti systému, tak aby bylo ideálním řešením pro potřeby stroje a při vytváření aplikací určených pro použití v sériové výrobě.​

Vlastnosti

  • Ultra-kompaktní modulární I / O systém s komunikačním rozhraní a vysokou hustotou kanálů.
  • Aplikačně orientované funkce, které vedou k nižším nákladům na zařízení, tak aby bylo možné získat perfektní systémové řešení přičemž v minimálním prostoru.
  • Elegantní design a praktická instalační koncepce, která usnadňuje manipulaci a umožňuje uživatelům předem sestavit jejich I / O blok.
  • Plug-in připojení systému a jasné rozdělení signálu dělají uvedení do provozu rychleji a údržbu snazší.
  • XN300 Assist softwarový nástroj podporuje inženýrství a uvedení do provozu.

Všechny související produkty:

Kompaktní PLC

Kompaktní řízení – easy Control EC4-200 s rozhraním CANopen a Ethernet. Firma Eaton p...

více informací

Modulární PLC

Inteligentní, komunikativní, kompaktní - modulární PLC XC300 Modulární PLC se vyznačují ve velký...

více informací