Kompaktní jističe a vypínače

Kompaktní jističe firmy Eaton jsou navrženy pro ochranu obvodů a zařízení nízkého napětí až do 1600A. S širokým sortimentem příslušenství, pokročilými diagnostickými nástroji a dodržováním mezinárodních standardů nabízí jističe Eaton to nejlepší v oblasti výkonového jištění.

Sortiment kompaktních jističů se dělí na dvě řady - NZM a LZM. Obě řady mají mnoho společných prvků, jako je např. design či připojitelné příslušenství. Navzdory tomu lze obecně říci, že jističe NZM naleznou uplatnění v průmyslových aplikacích, kde je jistič osazen mnoha dalším příslušenstvím a nezřídka je nutné sáhnout i k speciální verzi jističe (např na jmenovité napětí 1000V, stejnosměrné napětí apod.). Tomu odpovídá i množství typů spouští, které řada NZM nabízí. Od spouští určených pro ochranu obvodů a kabelů, přes ochranu motorů až po selektivní spouště pro ochranu transformátorů či generátorů.

Jističe LZM jsou určeny pro výrobce rozváděčů a do aplikací distribuce elektrické energie, které nekladou vysoké požadavky na množství a druh příslušenství, kterým lze jistič osadit a u kterých postačují pouze spouště pro ochranu obvodů a kabelů.

Všechny související produkty:

Kompaktní jističe NZM

Základní vlastnosti Jmenovitý proud 20-1600A Jmenovité pracovní napětí 690V 3 a 4 pólové pro...

více informací

Kompaktní jističe LZM

Základní vlastnosti Jmenovitý proud 20-1600A Jmenovité pracovní napětí 415V 3 a 4 pólové pr...

více informací