Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Frekvenční startér Eaton PowerXL DE1 je Produktem roku 2014

Praha, 27. března 2015 - Eaton Elektrotechnika, s. r. o., i v letošním roce uspěla v tradiční anketě Produkt roku, kterou vyhlašuje vydavatelství Trade Media International. Čtenáři časopisů Control Engineering a Řízení a údržba průmyslového podniku zvolili za nejlepší produkt roku 2014 v kategorii Elektronika a elektrotechnika frekvenční startér Eaton PowerXL DE1. Ten v sobě kombinuje jednoduchost konvenčního spouštěče s konstantními otáčkami s možností změny rychlosti otáčení motoru.

V prestižní anketě jej zvolili čtenáři časopisů Control Engineering a Řízení a údržba průmyslového podniku

Slavnostní ceremoniál 8. ročníku ankety Produkt roku proběhl 25. 3. 2015 v rámci doprovodného programu veletrhu Ampér 2015 v sále C kongresového centra brněnského Výstaviště, kde byli vyhlášeni vítězové 21 kategorií z celkem 125 přihlášených produktů.

Vítězství Eatonu v kategorii Elektronika a elektrotechnika

Kategorii Elektronika a Elektrotechnika ovládla, stejně jako v minulém roce, společnost Eaton, jejíž Frekvenční startér Eaton PowerXL DE1 uspěl v konkurenci šesti nominovaných produktů. Eaton tímto úspěchem znovu potvrdil vysokou míru inovativnosti svých produktových novinek. Eaton PowerXL DE1 je motorový spouštěč se změnou otáček (VSS – Variable Speed Starter), který jako první na trhu začal poskytovat konstruktérům mechanizmů a systémů vysoce spolehlivou a cenově přístupnou alternativu ovládání motorů, jež je užitečná zejména při zvyšování energetické účinnosti v aplikacích, kde byly dříve používány spouštěče s konstantními otáčkami.

Eaton dodává zákazníkům frekvenční startér Eaton PowerXL-DE1 ve dvou rozměrech. Užší verze FS1 má šířku pouhých 45 mm a je ideální pro ovládání motorů do výkonu 1,5 kW. Verze FS2 má dvojnásobnou šířku 90 mm a je navržena pro jmenovitý výkon od 2,2 kW do 7,5 kW.

Podmínky pro přihlášení produktů

O přízeň čtenářů v anketě Produkt roku 2014 se mohly ucházet produkty splňující tři základní kritéria: vysokou míru inovace pro daný kalendářní rok, užitečnost produktu a vliv produktu na průmyslový trh. O nominaci přihlášených produktů tradičně rozhodovaly odborná a expertní porota, vítěze určili čtenáři časopisů Control Engineering a Řízení a údržba v on-line hlasování. Za Control Engineering Česko bylo nominováno 68 produktů v devíti soutěžních kategoriích. V rámci časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku se o vítězství ucházelo 57 přihlášených produktů ve 12 soutěžních kategoriích.

Produkt roku vydavatelství Trade Media International

Anketa Produkt roku se etablovala na domácím (a slovenském) trhu a již řadu let je důležitým ukazatelem průmyslové produkce v České a Slovenské republice. Stala se rovněž nedílnou součástí bilancování předešlého kalendářního roku: čtenáři obou časopisů mají unikátní příležitost stát se nekompromisními soudci přihlášených produktů, podílet se na ocenění těch nejlepších a svým hlasováním tak napomoci dalšímu „životu“ soutěžních produktů.

Více informací naleznete na http://www.eatonelektrotechnika.cz


Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

GALERIE