Frekvenční měniče

Nová řada frekvenčních měničů, která nese označení PowerXL, působí robustní konstrukcí a disponuje efektivní řídicí částí. Základem jsou dvě produktové série DC1 a DA1, které dokáží pokrýt oblasti od jednoduchých až po vysoce komplexních aplikací jak pro sériovou výrobu ve strojírenství tak i mimo ni. Před náročnými okolními vlivy jsou nové frekvenční měniče PowerXL dokonale chráněny vysokým stupněm krytí až IP66 a díky zvýšené ochraně lakováním PCB desky jsou měniče DA1 vhodné též pro použití v prostředí s vysokou vlhkostí.

Veškeré produkty z nové řady lze využívat pro plný výkon až do okolní teploty 50°C (IP20) bez dodatečného chlazení a jsou vybaveny ochranou proti zkratu na výstupu. Spolehlivost zvyšují také ventilátory s valivými ložisky, které zaručují dlouhou životnost. Minimalizace projektování, instalace a nároků na technické znalosti je zajištěna zjednodušením technologie pomocí funkce automatického nastavení a jednoduchého parametrizování pouze 14-ti základními parametry. Toto zajišťuje rychlou přípravu nového zařízení do provozu. Programování frekvenčních měničů PowerXL lze realizovat přes integrovanou klávesnici a LED (OLED) displej nebo z připojeného PC. Při použití externí klávesnice s displejem lze přistupovat až k 63 zařízením z jednoho modulu. Dodatečný bluetooth adaptér umožňuje rychlé nastavení a uložení zvolených parametrů a následné kopírování do jiných zařízení. Tzv. „Help card" v každém přístroji nabízí rychlý přehled parametrů a označení svorek. Odnímatelná svorkovnice řídicích signálů frekvenčních měničů DC1 a DA1 dělá instalaci a připojení zařízení ještě jednodušší.

Výběrová pomůcka - efektivní projektování 

Elektronická nebo tištěná verze výběrové pomůcky nabízí jednoduchou pomoc s volbou správného frekvenčního měniče pro vaši aplikaci a souvisejícím příslušenstvím jako jsou spínací či ochranné prvky, případně vhodné velikosti tlumivek a filtrů.

Online verzi výběrového pravítka naleznete ZDE.

Více informací k frekvenčním měničům PowerXL naleznete ZDE

SOUVISEJÍCÍ VIDEA
PowerXL Variable Frequency Drives  00:03:13
SPUSTIT VIDEO

PowerXL Variable Frequency Drives

 00:03:13
PŘEHRÁT VIDEO
PowerXL Variable Frequency Drives  00:00:30
SPUSTIT VIDEO

PowerXL Variable Frequency Drives

 00:00:30
PŘEHRÁT VIDEO
Všechny související produkty:

Frekvenční měniče DC1

Ideální řešení pro konvenční pohony Kompaktní frekvenční měniče DC1 s jednoduchým připojení...

více informací

Frekvenční měniče DA1

Frekvenční měniče pro náročné aplikace Frekvenční měniče řady DA1 jsou ideální volbou pro řízení...

více informací

Frekvenční měniče DG1

DG1 - Univerzální měniče pro průmyslové aplikace Frekvenčních měniče PowerXL DG1 s výkonem 0,55 ...

více informací

Frekvenční měniče SLX, SVX, SPX

Univerzální měniče SLX Univerzální měniče SLX9000 jsou kompaktní, odlehčenou verzí úspěšného měniče SVX9000, ze kter...

více informací