Frekvenční měniče DG1

DG1 - Univerzální měniče pro průmyslové aplikace

Frekvenčních měniče PowerXL DG1 s výkonem 0,55 až 160 kW jsou určeny především pro náročné průmyslové aplikace a pro automatizaci objektů. Jsou vybaveny algoritmem energetické optimalizace, mají robustní konstrukci, mimořádnou odolnost proti zkratu, rozsáhlé a integrované funkční vybavení a jsou velmi uživatelsky přívětivé. Tato zařízení umožňují uživatelům efektivněji, bezpečněji a spolehlivěji instalovat elektrická zařízení, systémy a mechanizmy.

Frekvenční měniče DG1 se mohou pochlubit všestranným komunikačním vybavením. Všechny modely se dodávají se standardními rozhraními pro protokoly Ethernet IP, ModBus TCP, ModBus RTU a BACnet MS/TP. Pro připojení na komunikační standardy Profibus DP, CANopen, DeviceNet, ProfiNet a LonWorks, stejně jako pro připojení na komunikační systém SmartWire DT lze použít zásuvné adaptéry (komunikační karty). Měniče jsou navíc vybaveny několika digitálními a analogovými vstupy a výstupy a také třemi relé, takže nabízejí více možností připojení než mnoho jiných zařízení této třídy, která jsou v současnosti na trhu. Další snadné a pružné rozšíření měniče DG1 umožňují různé přídavné karty.

Softwarové vybavení, nainstalované na všech frekvenčních měničích DG1 má špičkové funkce a funkční vybavení, jako např. aktivní optimalizaci energetické spotřeby, dynamickou regulaci napájení v případě rekuperace, průvodce rychlým startem, různorodé funkční bloky pro standardní aplikace (systém pro více čerpadel, ovládání ventilátorů, vícenásobnou regulaci typu PID, víceúčelové použití), bezpečnostní funkce, a funkci STO (Safe Torgue Off - bezpečné vypnutí krouticího momentu) a hodiny reálného času. Z hlediska energetické spotřeby dosáhla společnost Eaton úspěchu v podobě snížení příkonu pro motorové pohony o 2 až 10 % ve srovnání s jinými frekvenčními měniči na trhu - a to bez jakékoli přídavné optimalizace.  

Vyzkoušejte si DEMO

SOUVISEJÍCÍ VIDEA
PowerXL DG1  00:06:30
SPUSTIT VIDEO

PowerXL DG1

 00:06:30
PŘEHRÁT VIDEO
Všechny související produkty:

Frekvenční měniče DC1

Ideální řešení pro konvenční pohony Kompaktní frekvenční měniče DC1 s jednoduchým připojení...

více informací

Frekvenční měniče DA1

Frekvenční měniče pro náročné aplikace Frekvenční měniče řady DA1 jsou ideální volbou pro řízení...

více informací

Frekvenční měniče SLX, SVX, SPX

Univerzální měniče SLX Univerzální měniče SLX9000 jsou kompaktní, odlehčenou verzí úspěšného měniče SVX9000, ze kter...

více informací