Frekvenční měniče DC1

Ideální řešení pro konvenční pohony

Kompaktní frekvenční měniče DC1 s jednoduchým připojením a instalací jsou vhodné k řízení ventilátorů, čerpadel a dopravníků. Charakteristika V/f řízení umožňuje zajistit vysoký točivý moment motoru i při nízké rychlosti. Frekvenční měniče s řízením poměru V/f mohou poskytovat lepší záběrový moment a možnost přetížení při nízkých rychlostech, pokud je růst napětí při nízkých rychlostech řízen automaticky.

Produktová řada DC1 dokáže pohánět motor při 150% jmenovitého zatížení po dobu 60 sekund a 175% po dobu 2 sekund. Vestavěný PI regulátor může realizovat regulaci např. průtoku nebo tlaku pomocí ovládacího obvodu se snímači disponujícími analogovým signálem 0 - 10 V. Všechny modely jsou dodávány se 7-segmentovým displejem a klávesnicí. Volitelně lze vybírat vestavěný EMC filtr a brzdný rezistor. V případě, že základní výbava DC1 je nedostačující, může být snadno rozšířena pomocí doplňujících modulů vstupů / výstupů. Kromě verze IP20 až do 22kW s instalací do rozváděčů jsou nabízeny také provedení IP66 až do 7,5 kW.

Frekvenční měniče DC1 jsou též plně vybaveny pro komunikaci přes rozhraní CANopen nebo Modbus-RTU. Ve spojení se SWD modulem dokáží frekvenční měniče využít schopnosti systému SmartWire-DT. 


Všechny související produkty:

Frekvenční měniče DA1

Frekvenční měniče pro náročné aplikace Frekvenční měniče řady DA1 jsou ideální volbou pro řízení...

více informací

Frekvenční měniče DG1

DG1 - Univerzální měniče pro průmyslové aplikace Frekvenčních měniče PowerXL DG1 s výkonem 0,55 ...

více informací

Frekvenční měniče SLX, SVX, SPX

Univerzální měniče SLX Univerzální měniče SLX9000 jsou kompaktní, odlehčenou verzí úspěšného měniče SVX9000, ze kter...

více informací