Frekvenční měniče DA1

Frekvenční měniče pro náročné aplikace

Frekvenční měniče řady DA1 jsou ideální volbou pro řízení náročných a rychlostně závislých aplikací. Široký rozsah výkonu až do 250 kW, společně s kompaktními rozměry a vysokou úrovní funkčnosti předurčují jejich využití především tam, kde jsou náročné požadavky na řízení motorové zátěže. Standardem této produktové řady je podpora komunikace Modbus-RTU nebo CANopen a integrovaný EMC filtr s brzdným tranzistorem. Kromě vektorového řízení (SLV) je možné využít základního řízení V/f nebo pokročilého CLV řízení.

Frekvenční měniče mohou být provozovány při 150% přetížení při provozu a 200% přetížení při startu. Stupeň krytí IP66 umožňuje použití v aplikacích s instalací mimo rozváděč. S PLC funkcemi parametrizačního software drivesConnect lze vytvářet vlastní logické vazby, například s časovými závislostmi a vytvořit tak své vlastní aplikace. Do zařízení mohou být přidány různé rozšiřující moduly stejně jako další vstupy / výstupy (analogové či digitální). S funkcí „Safe Torque Off" (STO) poskytují frekvenční měniče DA1 nejzákladnější integrovanou bezpečnostní funkci.

Několik komunikačních modulů pro DA1 poskytuje konektivitu pomocí Ethernet protokolů na bázi (PROFINET, Ethernet IP, EtherCAT, Modbus TCP, BACnet IP), dále nejrozšířenější komunikaci Profibus nebo pro severoamerický trh DeviceNet. S modulem SWD mohou být frekvenční měniče připojeny také do systému SmartWire-DT. Všechny výkonové typy jsou k dispozici také s displejem OLED s vysokým rozlišením. 


GALERIE
Všechny související produkty:

Frekvenční měniče DC1

Ideální řešení pro konvenční pohony Kompaktní frekvenční měniče DC1 s jednoduchým připojení...

více informací

Frekvenční měniče DG1

DG1 - Univerzální měniče pro průmyslové aplikace Frekvenčních měniče PowerXL DG1 s výkonem 0,55 ...

více informací

Frekvenční měniče SLX, SVX, SPX

Univerzální měniče SLX Univerzální měniče SLX9000 jsou kompaktní, odlehčenou verzí úspěšného měniče SVX9000, ze kter...

více informací