Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Eaton přípojnice Busbar Top pro systém xEnergy nově s otevřeným šasi

Otevřená konstrukce usnadňuje instalaci přípojnic i jejich propojení s dalšími částmi systému, nové přípojnice jsou díky své dostupnosti vhodné i pro využití v kritických aplikacích.

Praha, 23. července 2014 – Eaton Elektrotechnika uvedl nové přípojnice Busbar Top pro řadu modulárních nízkonapěťových rozváděčů xEnergy. Busbar Top přináší inovaci v podobě otevřeného provedení šasi, díky kterému je k přípojnicím snadný přístup bez nutnosti odstranění jakéhokoliv vybavení zevnitř zařízení, i v případě rozváděče instalovaného například u stěny. S novým systémovým provedením lze dosáhnout až 12 měděných přípojnic 30x10 na fázi s celkovým součtovým proudem 4000 A.

Až 12 přípojnic 30x10 na fázi s proudem 4000 A

Otevřené provedení konstrukce u přípojnic Busbar Top rovněž dovoluje volný výběr pozice montážní lišty přípojnice. S novým systémovým provedením lze dosáhnout maxima 12 měděných přípojnic 30x10 na fázi s celkovým součtovým proudem až 4000 A. Díky výborné dostupnosti přípojnic je snadné i jejich propojení s dalšími součástmi systému, což významně snižuje instalační dobu.

Využití i u kritických aplikací

Přípojnice Busbar Top jsou vhodné pro výrobce rozváděčů, poskytují řešení vhodné pro aplikace s omezeným přístupem k výzbroji rozváděče. Díky snadné dostupnosti jsou pak přípojnice ideálním řešením pro kritické aplikace, které po uživatelích vyžadují časté preventivní kontroly.

Modulárnost a rozšiřitelnost

Nový systém xEnergy Busbar Top je plně kompatibilní se standardním systémem xEnergy, jehož přípojnice jsou klasicky montované vzadu. Obě uspořádání se vyznačují modulárností a možností snadného rozšíření v případě rostoucích požadavků uživatelů.

Na fázi lze připojit až čtyři transformátory

Podobně jako ostatní rozváděče xEnergy poskytuje i nová verze Busbar Top různé možnosti montáže vstupních a výstupních jističů i dalšího vybavení. Vnitřní oddíly mohou být konfigurovány formou oddělení až 4b, typ 7. Rozváděč je konstruován pro montáž dvou jističů vedle sebe v samostatných oddílech. Vstupní oddíly mají dostatečnou prostorovou rezervu pro měření až čtyř proudových transformátorů (CT), které mohou být připojeny na fázi.

Třípólová i čtyřpólová montáž s rozsahem 630 – 4000 A

Rozváděče xEnergy byly testovány v souladu s požadavky IEC/EN 61439. Přípojnice Busbar Top mohou být konfigurovány jak pro třípólovou, tak pro čtyřpólovou montáž s hodnotami od 630 A do 4 000 A. Mohou být konfigurovány pro krátkodobý jmenovitý výdržný proud (ICW) s hodnotami až do 105 kA po dobu jedné sekundy nebo 65 kA po dobu tří sekund.


Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.