Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Eaton představí na FOR ARCH 2014 chytrou elektroinstalaci xComfort pro ovládání domácnosti

Praha, 15. září 2014 – Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední světový elektrotechnický výrobce, se zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2014. Eaton ve svém stánku, který bude v hale č. 4, představí chytrou elektroinstalaci xComfort pro komplexní pohodlné ovládání domácnosti. Již 25. ročník veletrhu proběhne na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA ve dnech 16. – 20. září 2014.

Eaton vystavovatelem na FOR ARCH 2014

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. bude jedním z vystavovatelů na 25. ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH 2014. V rámci svého stánku v hale č. 4 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA představí chytrou bezdrátovou elektroinstalaci xComfort pro kompletní ovládání domácnosti. Zájemci o informace a praktické ukázky xComfort se mohou přijít podívat ve dnech 16. –20. září 2014.

Ovládání domácnosti skrze chytrý telefon

Řídící jednotka Eaton Smart Manager, která je srdcem systému xComfort, umožňuje celou domácnost ovládat buď pomocí centrálního panelu přímo v domě, dálkovým ovládáním, nebo chytrým mobilním telefonem či tabletem naprosto odkudkoliv. Chytrá elektroinstalace xComfort se postará o celý dům a vzhledem k bezdrátové komunikaci nevyžaduje žádné stavební zásahy do domácnosti. Systém xComfort je vhodný nejen pro novostavby a rekonstruované obytné doby, ale i pro administrativní budovy, penziony či hotely.

xComfort nabízí řadu zjednodušení a výhod pro domácnosti

  • zónovou regulaci vytápění/chlazení neomezeného počtu místností
  • ovládání osvětlení, žaluzií nebo garážových vrat
  • ovládání běžných domácích spotřebičů (elektrických zásuvek)
  • vytváření světelných scén - simulaci přítomnosti v domě
  • napojení na bezpečnostní systém
  • automatizaci chodu domácnosti (uspořit za elektrickou energii)
  • monitoring historie spotřeby v grafech

Více informací na http://www.xcomfort.cz.


Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ