Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Eaton optimalizuje rozsah 93PS UPS pro nízké výkony

Modely 8 a 10 kW nabízejí špičkové funkce v kompaktních a nízkovýkonových verzích pro serverové místnosti a kritické IT aplikace.

PRAHA 20. 10. 2017 - Společnost Eaton dnes oznámila, že optimalizuje sortiment nepřerušitelných napájecích zdrojů (Uninterruptible Power Supplies, UPS) 93PS pro nižší výkony 8 a 10 kW. Eaton 93PS je nejmodernější třífázový UPS a je navržen tak, aby poskytoval vysokou dostupnost a nízké náklady na vlastnictví serverových místností a kritických IT aplikací, které se používají na místech jako jsou nemocnice, komerční budovy a výrobní zařízení. Zvýšení rozsahu pro nižší výkony umožňuje odborníkům v oblasti IT vybrat optimální UPS pro své potřeby, buď v modulární nebo monoblokové verzi. To pomáhá snižovat náklady na zařízení a energii a umožňuje pružnější přístup k řízení systému. Nové modely budou k dispozici od konce třetího čtvrtletí roku 2017.

Trh s UPS je stále citlivější ohledně výše nákladů. Přesto, pokud zákazníci usilovali o nižší spotřebu energie, museli obvykle zaplatit více za modely s vyšším výkonem, aby získali požadované vlastnosti, výkon a dostupnost. Model 93PS byl představen v reakci na požadavky průmyslu na sofistikované funkce UPS, které jsou optimalizovány pro nižší spotřebu energie. Nová řada 93PS společnosti Eaton představuje jednotky se stejnými technickými specifikacemi jako modely s vyšším výkonem, ovšem za přijatelnější cenu.

Nové modely jsou optimalizovány pro menší výkon a jsou k dispozici v monoblokovém designu, který zabírá nejmenší půdorysnou plochu ve své třídě. Řada 93PS představuje špičkové technologie společnosti Eaton, které umožňují dosáhnout nejnižších celkových nákladů na vlastnictví (TCO). 93PS má úroveň účinnosti nad 96% a doba návratnosti je kratší o 1,5 roku ve srovnání s jinými méně efektivními modely. Navíc pomocí Energy Saver System (ESS) společnosti Eaton který je nejrychleji reagující architekturou šetřící energii, může řada 93PS dosahovat až 99% efektivity, což umožňuje ještě vyšší úspory energie a nižší celkové náklady na vlastnictví.

"Profesionálové, kteří používají aplikace s nižším výkonem, se obvykle museli vypořádat buď se zastaralou technologií, nebo zaplatit vícenáklady za UPS, které překračují jejich potřeby," řekl Teppo Henttonen, marketingový manažer Critical Power Solutions ze společnosti Eaton. "Zákazníci potřebují řešení, která přesně odpovídají jejich požadavkům, pomáhají jim řídit náklady a zároveň poskytují funkce, které získají s prémiovými modely."

Řada 93PS obsahuje několik funkcí, které jsou pro společnost Eaton jedinečné a jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší možnou dostupnost pro kritickou infrastrukturu. Mezi ně patří: Hot Sync, patentovaná technologie společnosti Eaton pro sdílení zatížení mezi jednotlivými UPS, která eliminuje jakýkoli bod poruchy v paralelním provozním systému UPS; a Advanced Battery Management (ABM) technologie, která umožňuje inteligentní nabíjení a prodlužuje životnost baterií. Zařízení Eaton 93PS také obsahuje funkce, které zajišťují bezpečnou instalaci a používání díky předem navrženým, předem otestovaným a předem nainstalovaným integrovaným bezpečnostním komponentům, jako je ochrana proti přepětí a ultrarychlé pojistky v statickém přepínači.

Nové modely také podporují software od společnosti Eaton - Intelligent Power Management (IPM), který je ideálním řešením pro menší datová centra, zejména díky své schopnosti integrovat se s existujícími systémy a automatizovat funkce správy napájení. IPM společnosti Eaton umožňuje datovému centru nebo IT manažerovi sledovat a spravovat UPS jako integrální součást energetické a IT infrastruktury z jedinného bodu monitorování. Webové rozhraní umožňuje sledování více UPS a jiných napájecích zařízení. Ve virtualizovaných datových centrech může být IPM propojen s existujícími systémy správy virtualizace a uživatelům umožňuje snadno konfigurovat automatizaci založenou na zásadách pro události napájení, jako je například přerušení zatížení nebo řízené vypnutí.

Řada 93PS bude obsahovat verze 8 a 10kW, s nebo bez vnitřních baterií a externí bateriové skříně.

Pokud se chcete dozvědět více o sortimentu UPS od společnosti Eaton 93PS, navštivte stránku Eaton.eu/93PS. Další informace o softwaru Eaton Intelligent Power Manager naleznete na adrese Eaton.eu/IntelligentPower. Chcete-li se dozvědět více o produktech a službách společnosti Eaton týkající se napájení, navštivte stránku Eaton.eu/powerquality. 


Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.