Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Společnost Eaton Elektrotechnika se pro rok 2016 stala oficiálním partnerem českého sjezdového lyžaře Ondřeje „Banny“ Banka

Společnost Eaton Elektrotechnika, přední výrobce elektroinstalačních přístrojů pro domovní a průmyslové aplikace, je pro rok 2016 oficiálním partnerem českého sjezdového lyžaře Ondřeje „ Banny“ Banka.

Praha 15. 1. 2016 -  Společnost Eaton Elektrotechnika  se rozhodla pro rok 2016 spojit  síly s českým špičkovým lyžařem Ondřejem Bankem. Ondřej Bank je výraznou osobností české lyžařské scény, což dokazuje i jeho loňská bronzová medaile v superkombinaci Světového poháru v Kitzbühelu.

"Spolupráce s lyžařem Ondřejem Bankem je jednou z klíčových marketingových aktivit pro letošní rok. Spojením historicky nejúspěšnějšího sportovce  mužského alpského lyžování se společností Eaton  je pro nás  z hlediska marketingu zajímavou příležitostí pro posílení a zviditelnění značky. Doufáme, že se nám tímto partnerstvím otevře možnost pro oslovení  nových zákaznických trhů," vysvětluje marketingový manažer Ľuboš Reviľák.

Naší spolupráce si velmi vážíme a společně budeme Ondřeje podporovat v dosažení dalších úspěchů.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ