Domovní instalace

Široký sortiment výrobků společnosti Eaton pro domovní instalace obsahuje především modulární přístroje instalované do elektrických rozváděčů. Výrobky jsou vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukci stávajících budov a zahrnují produkty určené pro spínání, jištění, ovládání elektrických zařízení a měřiče spotřeby. Tyto přístroje Vám zaručují pohodlí a bezpečnost ve Vašem domě.

Jističe

Mezi nejvýznamnější zástupce přístrojů pro domovní instalace patří bezesporu jističe. Jističe společnosti Eaton vynikají svou spolehlivostí a na českém trhu si právoplatně vydobyly silnou pozici a získaly si mnoho příznivců. Společnost Eaton nabízí jističe splňující normu ČSN EN 60898 ve vypínacích charakteristikách B, C a D a rozsahu jmenovitých proudů 0,16-63A, takže uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Proudové chrániče

Neméně významnou skupinou přístrojů pro domovní aplikace jsou proudové chrániče společnosti Eaton. Díky dlouholeté tradici výroby a inovativním přístupu k problematice proudových chráničů se tyto přístroje řadí mezi absolutní špičku a udavatele trendu.
Eaton nabízí širokou nabídku provedení, ať už citlivosti na typ reziduálního proudu, tak na typ časového zpoždění, že najde uplatnění v kterékoliv aplikaci.

Svodiče přepětí

Svodiče přepětí patří mezi přístroje, jejichž instalace by se rozhodně neměla podceňovat. Správná koordinace ochrany svodiči přepětí pomáhá předcházet velkým finančním ztrátám v podobě zničené elektroniky způsobené úderem blesku do objektu. V sortimentu společnosti Eaton se nacházejí spolehlivé přístroje tříd T1-T3, které bezpečně omezují přepětí v instalaci na definovanou mez.

Ostatní přístroje

Mezi ostatní přístroje patří instalační stykače pro spínání např. osvětlení, spínače motorů, ovládací relé, měřiče spotřeby a další produkty, které činí Vaši stavbu efektivnější, úspornější a pohodlnější.