Datová centra

Dnešní prostředí klíčových technologií IT infrastruktury a datových center vyžadují taková řešení kvalitního napájení a jeho správy, která jsou jak pružná, tak přizpůsobivá aniž by při tom došlo k ústupkům ze spolehlivosti napájecího řetězce.

Společnost Eaton je proto na řešení kvalitního napájení pro podniky a IT systémy zaměřena. Řešení jsou určena jak pro jednotlivé stojany, tak pro rozsáhlá datová centra. Eaton vyrábí, prodává a podporuje unifikovaná řešení napájení datových center zahrnující UPS, skříně, rozváděče, moderní a spolehlivé technologie a světovou úroveň servisních služeb.

Eaton Vám slouží jako jediné místo pro uspokojení potřeb ochrany a rozvodu napájení pro malé i velké podniky. Správci IT tak mohou zjednodušit své činnosti a snížit celkové náklady na vlastnictví tím, že se spolehnou na adaptabilní řešení infrastruktury, komplexně řešící veškeré kritické problémy s napájením.

Eaton - vedoucí postavení ve světě
Na Eaton se můžete spolehnout při zajišťování pružných řešení napájení, ochrany a uspořádání IT v měnícím se světě. Eaton je předním prodejcem UPS systémů pro odvětví IT a společnosti byl v souvislé řadě tří posledních let poradenskou firmou Frost & Sullivan udělen titul „Power Quality Company of the Year“.

EATON 93PM