Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Certifikace DNV-GL pro systém vzdálených I/O XN300 - společnost Eaton rozšiřuje své portfolio automatizačních řešení pro lodní aplikace.

PRAHA 23. 7. 2018 - Extrémně kompaktní I / O systém XN300 od společnosti Eaton je nyní certifikován DNV-GL a je tak schválen pro použití na lodích. Společnost Eaton tím rozšiřuje své komplexní portfolio automatizace pro odvětví stavby lodí.

Vedle systému I / O byla udělena schválení pro lodní použití také programovatelným řídicím relé řady EASY, řadě průmyslových PC XP500, dotykovým panelům XV100 / XV300 a PLC XC152. V kombinaci s propojovací a komunikační technologií SmartWire-DT společnosti Eaton je tak možné zavést robustní koncepty automatizace v oblasti stavby lodí.

Díky dotykovým panelům s vysokým rozlišením (s použitím odporové technologie nebo kapacitní technologie multi-touch) a úhlopříčkám 3,5" až 21" splňují produkty pro vizualizaci společnosti Eaton ty nejvyšší standardy. Jsou intuitivní a použitelné podobně jako smartphone. Prostřednictvím rozhraní CAN mohou být zařízení kombinována s I / O systémem XN300 a vytvářejí tak inteligentní a flexibilní řešení automatizace. S vícejazyčnými rozhraními nabízí systém vylepšenou konektivitu a díky integrovanému web serveru je také možná dálková vizualizace a správa zařízení. Data mohou být snadno a pohodlně zobrazována na libovolném prohlížeči s podporou HTML5, a to i na zařízeních, jako jsou smartphony nebo tablety.

Kompaktní I/O systém XN300 lze integrovat na úrovni průmyslové sběrnice do stávajících automatizačních řešení pomocí komunikační brány CANopen. Sofistikovaný design a technologie push-in umožňují snadnou integraci až 20 kanálů na plochu pouze 12,5 mm x 102 mm včetně zobrazení stavu, čímž se zajistí, aby uživatelé neztratili přehled o jednotlivých kanálech. Díky mnoha inteligentním funkcím přispívají moduly XN300 k nákladově efektivnější konstrukci stroje. To znamená, že výstupy digitálních modulů mohou být napájeny a spojeny do skupin, a mohou být centrálně odpojeny. V závislosti na modelu poskytují digitální vstupy různé čítačové funkce. Analogové moduly pokrývají další funkce, jako jsou referenční napětí, měření teploty nebo kompenzace studených spojů. Díky rychlé komunikaci základní jednotky jsou možné i reakční doby kratší než 1 ms, dokonce i v prostředí systému CANopen. Při použití konfigurace stanice s maximálně 32 uzly je možný přístup až k 640 kanálům. Díky těmto vlastnostem je I / O systém XN300 ideální i pro náročné lodní aplikace. Modulární koncepce I / O umožňuje uživatelskou tvorbu řešení na míru, která mohou být kdykoli rozšířena, jakmile bude potřeba změna.

To umožňuje integraci zařízení třetích stran do automatizačního řešení prostřednictvím protokolů Ethernet, CAN bus nebo Profibus. S protokolem SAE J1939 CAN, který je široce používán výrobci dieselových motorů, není připojení automatizačního systému do strojovny žádnou komplikací. Navíc je možné propojit navigační zařízení prostřednictvím protokolu NMEA 2000 CAN pro námořní sítě.

Pro další informace navštivte www.eaton.eu/marine.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

SOUBORY / DOKUMENTY KE STAŽENÍ