Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

3-megawattový systém pro skladování energie v Johan Cruijff ArenA uveden do provozu.

3-megawattový systém pro skladování energie v Johan Cruijff ArenA uveden do provozu.

PRAHA … Dnes byl uveden do provozu největší evropský systém pro skladování energie, který využívá jak použité, tak zcela nové baterie z elektrických vozidel v komerční budově. Amsterdamský radní Udo Kock vedl oficiální zahajovací ceremoniál.

Tento jedinečný projekt je výsledkem spolupráce mezi společnostmi Nissan, Eaton, BAM, Mobility House a Johan Cruijff ArenA s podporou Amsterdamského fondu pro klima a energii (AKEF) a společnosti Interreg.

3-megawattový systém pro skladování energie poskytuje spolehlivější a efektivnější zdroj elektrické energie pro stadion, jeho návštěvníky, sousední budovy a holandskou energetickou síť. Kombinací střídačů Eaton a ekvivalentu 148 baterií Nissan LEAF systém pro ukládání energie umožňuje vytvářet nejen udržitelnější energetický systém, ale také vytvářet tzv. kruhovou ekonomiku pro baterie elektrických vozidel.

"Díky tomuto systému skladování energie bude stadion schopen inteligentněji využívat vlastní udržitelnou energii a jako společnost Amsterdam Energy ArenA BV může obchodovat s dostupnou kapacitou baterií". říká Henk van Raan, ředitel inovací Johan Cruijff ArenA. "ArenA má také zajištěno značné množství energie, a to i při výpadku. V důsledku toho stadion přispěje ke stabilitě nizozemské energetické sítě. Johan Cruijff ArenA je jedním z nejvíce udržitelných stadionů na světě, čímž diktuje trend na cestě při zavádění inteligentních inovací, jako je tento unikátní systém skladování energie. "

"Systém skladování energie v Johan Cruijff ArenA je demonstrací znalostí společnosti Eaton v oblasti řešení řízení energie.” říká Frank Campbell, korporátní prezident pro elektrotechnický sektor pro region EMEA ve společnosti Eaton. "Systém pro skladování energie jsme navrhli speciálně pro potřeby Johan Cruijff ArenA. To zahrnovalo návrh výkonové elektroniky, integraci bateriových modulů elektrických vozidel a přizpůsobení inovačního řešení stávající infrastruktuře stadionu. Jsem nesmírně hrdý na výsledek a vidím, že Johan Cruijff ArenA je nyní energeticky účinnější a řídí svou energii způsobem, který je udržitelný, bezpečný a spolehlivý. "

Flexibilní skladovaná kapacita:

Systém ukládání elektrické energie hraje důležitou roli při vyrovnávání nabídky a poptávky po energii v Johan Cruijff ArenA. Skladovací systém má celkovou kapacitu 3 megawatty, což je dostatečné pro napájení několika tisíc domácností. Tato kapacita také znamená, že energie vyrobená 4 200 solárními panely na střeše ArenA může být také uložena a optimálně využita. Systém akumulace energie zajistí záložní výkon, sníží využití dieselových generátorů a poskytne úlevu energetické síti vykrýváním výkonových špiček, které se vyskytují během koncertů.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.