Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Novinky v programu E-CONFIG

E-CONFIG je samostatný program pro přípravu cenových informací, technických specifikací, nabídek, objednávek, konfiguraci výrobků a návrh rozváděčů Eaton. Lze ho také využít pro rechlé nalezení ceny a popisu výrobku. Program je stále aktuální díky pravidelným aktualizacím produktů a jejich cen.

Verze 3.5 přináší funkcionalitu, která umožňuje vygenerovat jednopólové schéma silových obvodů jednoduchého rozváděče bez nutnosti použití dalšího softwaru.

Nový modul kreslení schémat  nabízí:

• Vytvoření schématu zapojení na základě soupisky přístrojů

• Topologie se vytvoří dle pořadí přístrojů v soupisce

• Možnost přesouvat přístroje v editoru schémat

• Popisování vývodů, kabelů

Základem pro kreslení schématu zapojení je seznam vybraných přístrojů. Na základě seznamu vybraných přístrojů je vykreslen výchozí tvar schématu zapojení. Pokud je seznam vhodně uspořádán, pak v základních případech je schéma hotové a není nutná další editace. Ve složitějších případech je úprava zapojení velice jednoduchá - přetažením přístrojů v grafice. Zbývá už jenom definovat připojené kabely (typové označení, průřez) a popis jednotlivých vývodů. K tomu je nápomocné roletkové menu, ze kterého lze vybrat nejčastěji používané typy kabelů a pojmenování vývodů. Těmito jednoduchými kroky je schéma hotové a je ho možné vytisknout nebo exportovat do DXF formátu pro otevření v CAD programech. Přístroje jako hlavní jistič a svodič přepětí jsou detekovány automaticky a jsou umístěny na první a druhé místo ve schématu. Pokud je v seznamu proudový chránič s 300 mA reziduálním proudem, bude ve schématu použit jako centrální ochrana instalace před vznikem požáru. Nový modul ocení hlavně menší instalační firmy, které dělají jednoduché instalace, jako jsou rodinné domy a byty.

Verze 3.5 přináší funkcionalitu, pomocí které se dostanete na datasheet produktu pouze dvojím kliknutím na odkaz umístěný v detailech produktu. Následně budete automaticky přesměrováni na stránku https://datasheet.eaton.com, kde najdete bližší technické informace o produktu, obrázek produktu, jakož i technická data ve standardu ETIM 6.0. Některé datasheety obsahují odkazy na manuál produktu, schéma zapojení nebo CAD model produktu. Technické informace jsou dostupné ve více jazykových verzích a nechybí mezi nimi česká jazyková verze. Funkce je dostupná pro téměř všechny naše produkty.

Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.