Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Doplnění sortimentu UPS Eaton 93PM o nové výkonnější provedení

Nabídka řady UPS Eaton 93PM byla v průběhu března 2018 rozšířena o provedení o výkonu 60-250 kVA. Jedná se o výkonové moduly s výkonem 60 kVA nebo 62,5 kVA a účiníkem 0,9. UPS Eaton 93PM 60-250 kVA dosahují účinnosti okolo 97 %, v případě provozu v režimu ESS je to více jak 99 %, což jim umožňuje snižovat celkové náklady na vlastnictví na naprosté technické minimum. Tato řešení jsou vhodná zejména v různých datových centrech, finančních, komerčních nebo jiných kritických aplikacích, stejně jako ve zdravotnictví nebo telekomunikacích. Nová řada je vyráběna se stejným hardwarem jako současná řada Eaton 93PM 30-200 kW. Nicméně se jedná o novou řadu, kterou se stávající řadou nelze kombinovat v jedné instalaci. Důvodem jsou rozdílné elektrické parametry, jako jsou například možnosti externího provozu (tato řada umožňuje provozovat čtyři UPS v jedné aplikaci) nebo konfigurace baterií a kompletních bateriových řetězců. Počet baterií v jednom řetězci je 36 v případě 60 kVA verze, kdy tyto baterie jsou interní. V případě externích baterií je pro celý výkonový rozsah od 60 do 250 kVA počet baterií v jednom řetězci 40. Další rozdíly se týkají environmentálních vlastností, jako je například jiná maximální okolní teplota provozu.

Nová řada obsahuje devět konkrétních typů UPS s jedním, nebo až čtyřmi výkonovými moduly. Provedení s méně než čtyřmi moduly mohou být dále škálovatelná až do výkonu 250 kVA. Všechny UPS pak mohou být instalovány i v aplikacích s požadovanou redundancí N+1. Nová, stejně jako stávající provedení, umožňují využít klasické baterie nebo baterie NiCd, baterie Li-Ion nebo superkondenzátory.Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu. 
Naše nejnovější zprávy přináší i Twitter (@Eaton_EMEA) nebo LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Technical Publicity, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: ksiwek@technical-group.com

Ľuboš Reviľák
Head of Service, Product Support & Marketing
T: +421 248 204 311
E: lubosrevilak@eaton.com
H: www.eaton.cz
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Komárovská 2406
193 00 Praha 9

O skupině EATON Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2017 dosáhla obratu 20,4 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 98 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.